Product Details:
| Sheet Thickness | 2.5 mm |
| Sheet Size | 1150x600 mm |
| Sheet Material | Mild Steel |
| Face Type | Plain |
| Surface Finish | Painted |
| Color | Blue |
| Usage | Slab |
| Edge Type | Angle Frame |
| Sheet Grade | IS 2062 |
| Sheet Weight | 10 kg |
With the valuable assistance of skilled team of professionals, we are engaged in offering an extensive range of high-quality Centering Sheets.